Biz Kimiz ?

Luxera Sağlık ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2018 yılında Gaziantep’te kurulmuştur.


Faaliyet konusu ; “Sağlık Ürünleri”, “Çocuk Bezi”, “Hasta Bezi”, “Islak Mendil”, “Kadın Bağı”, “Pedler”, Hijyenik Tamponlar” vs. olan şirketimiz, insanların (Yetişkinlerin ve çocukların) hertürlü sağlık ve hijyen konularında önlem almalarını sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerini sağlıklı, güvende ve özel hissetmelerine yardımcı olmak için faaliyete geçirilmiştir.


Gün geçtikce kendini yenileyen, teknoloji ve Pazar durumlarına bağlı olarak gelişimini sğrdğren şirketimiz, her geçen gün ürün yelpazesini genişletiyor ve bunun la birlikte Pazar payını arttırıp çok kısa bir zaman dilimi içinde bu faaliyet sektöründe şirketimizden daha önce kurulan şirketler seviyesine ulaşmıştır. Bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan şirketimiz, faaliyet konusunda tanınan üreticiler arasında yerini almıştır.


Tek makine ile üretime başlayan şirketimiz, arz ve talebin yüksek olmasından dolayı kapasiteyi arttırma yoluna gitmiş ve şimdilerde yeni bir ikinci makine alıp faaliyete geçirerek yeni bir yatırım yapmıştır. İş becerisine sahip genç ve dinamik üretim bölümü personeliyle günlük üretim rakamlarını ger geçen gün revize etmektedir.

Luxera ıslak mendil üretici firma
Luxera Islak Mendil

ISLAK MENDİL ÜRETİM VE PAZARLAMA

Islak Mendil üretiminde sektörde lider gelen LUXERA SAĞLIK yetişkinlerin ve çocukların hertürlü sağlık ve hijyen konularında önlem almalarını sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerini sağlıklı, güvende ve özel hissetmelerine yardımcı olmak için faaliyete geçirilmiştir.

Luxera Bebek Bezi

BEBEK BEZİ ÜRETİM VE PAZARLAMA

Bebek Bezi üretiminde sektörde lider gelen LUXERA SAĞLIK yetişkinlerin ve çocukların hertürlü sağlık ve hijyen konularında önlem almalarını sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerini sağlıklı, güvende ve özel hissetmelerine yardımcı olmak için faaliyete geçirilmiştir.

Katalogumuzdaki ve Web sitemizdeki tüm ürünler kendi imalatımızdır...

jussy ürün katalogu

Online Katalog

Sizler için gururla hazırladıgımız Jussy ürün katalogumuzu inceleyebilirsiniz. Katalogumuzdaki ve Web sitemizdeki tüm ürünler kendi imalatımızdır...

luxera bilgi bankası

Bilgi Bankası

Sağlık ürünlerimiz hakkında merak ettikleriniz için bu bilgi bankasını sizler için hazırladık. Islak mendil hakkında sıkça sorulan sorular burada...

luxera haberler

Bizden Haberler

Luxera sağlık hakkında çıkan haberler, yer aldığımız fuarlardan görüntüler ve daha fazlası için haberler sayfamızı inceleyebilirsiniz...